- Úvod
- Umelé živé ploty
- LEAVES W - na rozovieracím rastry
- PRUNUS VG EXT, rozmer 1,0x2,0 m
PRUNUS VG EXT, rozmer 1,0x2,0 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 2
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
PRUNUS VG EXT, rozmer 1,0x2,0 mSkladom72,53 €/ bal58,97 € bez DPH
| Tvar listov | Podlouhlý až 10 cm |
| Typ balenia | Rozšíriteľný raster |
| Dĺžka role | 2,0 m |
| Výška role | 1,0 m |
| Plocha balenia | 2,0 m2 |
| Rozmer balenia | 138 x 38 x 6 cm |
| Typ nosiča | Drevený rošt |
| Materiál nosiča | Drevo |
| Rozmer ok v nosiči | 6,0 x 6,0 cm |
| Materiál listov | Polyester + PE |
| Viacfarebný | Áno |
| Farba listu | Odtiene zelenej |
| Obojstranný | Nie |
| UV odolnosť | Áno |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Tvarovateľný nožnicami | Nie |
| Použitie v horizontálnej polohe | Nie |
| Nastaviteľná transparentnosť | Áno |
| Vzhľad panašovaných okrajov | Áno |
Použitie:
Postavte si rýchlo umelý živý plot a skryte tak svoju záhradu pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.
Špecifikácia:
Nosnú kostru tvorí prírodný raster z drevených prútov vytvárajúci nožnicovou mrežu s okami cca 6x6 cm, s usporiadaním prútov na koso. Konštrukcia tohto plotu umožňuje nastaviť si hustotu a nepriehľadnosť prakticky ľubovoľne podľa miery zahustenie alebo roztiahnutie dreveného roštu, pri súčasnej zmene dĺžky a výšky plotu.
Dekoratívnu časť plotu tvorí skupiny podlhovastých listov, vpletených a navinutých na drevenú mriežku z drevených prútov. Listy sú v niekoľkých veľkostiach v rozmedzí od 5 do 10 cm dĺžky, v rôznych odtieňoch zelenej s náhodným sfarbením končekov listov do žlta. Jedná sa o veľmi vydarenou imitáciu okrasné čerešne či bobkotřešně. Drevená podkladová mriežka v hnedej farbe vytvára veľmi atraktívny design. Rozloženie listov je pohľadovo jednostranné, druhá strana je tvorená výraznou drevenou mriežkou.

















