- Úvod
- Záhradné osvetlenie - 12V
- Voľne stojace svietidlá
- Rune, 1,8 W, LED
Rune, 1,8 W, LED
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Súvisiaci tovar7
Rune, 1,8 W, LED3-7 dnů55,72 €/ ks45,30 € bez DPH
Kovové LED svietidlo v priemyselnom dizajne vhodné na osvetlenie terás, príjazdových ciest a chodníkov v záhrade.
Špecifikácie:
Svetelný zdroj je dodávaný súčasne so svietidlom. Hmoždinky a skrutky, alebo tŕň sú súčasťou balenia. K ukotvenie do pevného povrchu je vhodné použiť skrutky a hmoždinky, pre upevnenie do zeme tŕň. Transformátor nie je súčasťou balenia a objednáva sa samostatne.
Technické parametre:
| Príkon | 1,8 W |
| Svetelný zdroj | LED |
| Typ LED | Teplá biela |
| Teplota farby | 3000 °K |
| Napájacie napätie | 12 V AC |
| Pripojovací kábel | 1,65 m SPT-1 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 až +50 ° |
| Počet svietidiel | 1 |
| Rozmery | 55,5 x 8 x 12,7 cm |
| Materiál | Kov |
| Farby | Čierna |
| Montáž | Skrutky/tŕň |
| Možnosť výmeny zdroja . | Nie |
| IP krytie | IP 44 |
| Energetická trieda | F |














