- Úvod
- Umelé živé ploty
- LEAVES W - na rozovieracím rastry
- SCHEFFLERA - DARK GREEN EXT, rozmer 1,0x2,0 m
SCHEFFLERA - DARK GREEN EXT, rozmer 1,0x2,0 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
SCHEFFLERA - DARK GREEN EXT, rozmer 1,0x2,0 mSkladom61,82 €/ bal50,26 € bez DPH
| Tvar listov | Malý oválny |
| Typ balenia | Rozšíriteľný raster |
| Dĺžka role | 2,0 m |
| Výška role | 1,0 m |
| Plocha balenia | 2,0 m2 |
| Rozmer balenia | 138 x 38 x 6 cm |
| Typ nosiča | Plastový rošt |
| Materiál nosiča | Plast |
| Rozmer ok v nosiči | 6,0 x 6,0 cm |
| Materiál listov | Polyester + PE |
| Viacfarebný | Nie |
| Farba listu | Tmavo zelená |
| Obojstranný | Nie |
| UV odolnosť | Áno |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Tvarovateľný nožnicami | Nie |
| Použitie v horizontálnej polohe | Nie |
| Nastaviteľná transparentnosť | Áno |
| Tieniaca sieť na zadnej strane | Nie |
| Vzhľad panašovaných okrajov | Nie |
Použitie:
Postavte si rýchlo umelý živý plot a skryte tak svoju záhradu pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.
Špecifikácia:
Nosný rám pozostáva z plastovej mriežky, ktorá tvorí nožnicovú mriežku s okami približne 6x6 cm, s usporiadaním tyčí na koso. Konštrukcia tohto plotu umožňuje prakticky ľubovoľne nastaviť hustotu a nepriehľadnosť podľa stupňa zahustenia alebo roztiahnutia mriežky, pričom sa mení dĺžka a výška plotu.
Dekoratívnu časť plotu tvoria skupiny malých lístkov, ktoré sú spletené a navinuté na mriežke z plastových tyčí. Ide o veľmi vydarenú imitáciu ševrónu. Plastová podkladová mriežka v hnedej farbe vytvára veľmi atraktívny dizajn. Usporiadanie listov je opticky jednostranné, druhú stranu tvorí výrazná plastová mriežka.















