- Úvod
- Umelé živé ploty
- CONIFER S - ihličnaté ploty
- SOFT 2, rozmer rolky 1,8x3,0 m
SOFT 2, rozmer rolky 1,8x3,0 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
SOFT 2, rozmer rolky 1,8x3,0 mSkladom66,33 €/ bal53,93 € bez DPH
| Tvar listov | Prúžok |
| Typ balenia | Rola |
| Dĺžka role | 3,0 m |
| Výška role | 1,8 m |
| Plocha balenia | 5,4 m2 |
| Rozmer balenia | 102 x 13,5 x 13,5 cm |
| Typ nosiča | Drôtená kostra |
| Materiál nosiča | Kov pokrytý PVC |
| Materiál listov | PVC |
| Viacfarebný | Áno |
| Farba listu | Svetlo a tmavo zelená |
| Obojstranný | Áno |
| UV odolnosť | Áno |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Tvarovateľný nožnicami | Áno |
Použitie:
Postavte si rýchlo umelý živý plot a skryte tak svoju záhradu pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.
Špecifikácia:
Zvislé prvky rámu sú od seba vzdialené cca 3-3,5 cm, vodorovné vodiace prvky cca 17,5 cm.
Stužkové listy imitujú tenké ihličie ihličnatých drevín (napr. smrek, jedľa, cyprus atď.), zastrihnuté do tvaru živého plota. Vzdialene pripomínajú steblá trávy. Listy sú široké približne 2 mm a dlhé približne 4 cm. Plot je možné použiť z oboch strán.
Ponúkané typy:
1,0 x 3,0 m
1,2 x 3,0 m
1,5 x 3,0 m
1,8 x 3,0 m
2,0 x 3,0 m
















