- Úvod
- Umelé živé ploty
- CONIFER S - ihličnaté ploty
- SOFT ILEX 2, rozmer rolky 1,8x3,0 m
SOFT ILEX 2, rozmer rolky 1,8x3,0 m

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
SOFT ILEX 2, rozmer rolky 1,8x3,0 mNaskladnenie máj 202679,92 €/ bal64,98 € bez DPH
| Tvar listov | Prúžok + cesmína |
| Typ balenia | Rola |
| Dĺžka role | 3,0 m |
| Výška role | 1,8 m |
| Plocha balenia | 5,4 m2 |
| Rozmer balenia | 183 x 14 x 14 cm |
| Typ nosiča | Drôtená kostra |
| Materiál nosiča | Kov pokrytý PVC |
| Materiál listu | PVC |
| Viacfarebný | Áno |
| Farba listu | Svetlo a tmavo zelená |
| Obojstranný | Áno |
| UV odolnosť | Áno |
| Mrazuvzdornosť | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Tvarovateľný nožnicami | Áno |
Použitie:
Postavte si rýchlo umelý živý plot a skryte tak svoju záhradu pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich a susedov.
Špecifikácia:
Nosný rám je vyrobený zo zvislých dvojito opletených 1,2 mm vodiacich drôtov s plastovým povlakom v kombinácii s vodorovným rastrom z pozinkovaných drôtov s PVC opláštením.
Zvislé prvky rámu sú od seba vzdialené približne 3 - 3,5 cm, vodorovné vodiace prvky približne 17,5 cm.
Stužkové listy imitujú tenké ihličie ihličnatých drevín (napr. smreka, jedle, cyprusu atď.), zastrihnuté do tvaru živého plota. Vzdialene tiež pripomínajú steblá trávy. V porovnaní s modelmi STANDARD 2 a SOFT 2 je plot doplnený imitáciou listov drieňa. Šírka jemných listov/pásov je približne 2 mm a dĺžka približne 4 cm, veľkosť listov približne 3 cm. Zelená farba strihu (2 odtiene) je o niečo tmavšia ako farba plotu SOFT 2. Plot je možné používať na oboch stranách. Na obidvoch stranách je prímes listov drieňa.
Ponúkané typy:
1,0 x 3,0 m
1,5 x 3,0 m
1,8 x 3,0 m
















